WYDARZENIA - LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018

CNOTA MIESIĄCA GRUDNIA

HOJNOŚĆ

JASEŁKA 10.01 GODZ.16.30

Zapraszamy na JASEŁKA w czwartek 10.01 o godz. 16:30 w Wieczerniku. Tradycją jest, że po przedstawieniu jasełkowym następuje wspólne kolędowanie oraz mały poczęstunek. Prosimy o przyniesienie ciast i napojów.

NOWE BOISKO SZKOLNE

Z radością informujemy, że Fundacja Edukacji i Kultury otrzymała darowiznę z Fundacji PGE na wykonanie piłkochwytów wokół nowego boiska szkoły. Boisko zostało już ogrodzone i będzie służyło uczniom szkoły i lokalnej społeczności.

MIKOŁAJKI :)

6.12 wybraliśmy się na wycieczkę do Airo Park :). Zabawa była naprawdę wyśmienita :).

SPOTKANIA INDYWIDUALNE

W tygodniu 17-21.12 odbędą SPOTKANIA INDYWIDUALNE RODZICÓW UCZNIÓW KLAS 0-3. Prosimy o indywidualne umawianie się z wychowawcą.

Spotkanie dla klas 4-6 odbędą się już w Nowym Roku.

ZBIÓRKA DLA POTRZEBUJĄCYCH

W naszej szkole w okresie Adwentu będzie prowadzona zbiórka prezentów na rzecz osób bezdomnych i ubogich,  którymi opiekuje się warszawska wspólnota Sant'Egidio.

Czego potrzebujemy?

Przede wszystkim rzeczy NOWYCH. Upominki będą wręczane Ubogim w czasie Obiadu Bożonarodzeniowego 25 grudnia, dlatego pragniemy, aby każda z przybyłych osób czuła się tego dnia wyjątkowo.

A konkretnie?

Nowe: śpiwory, koce, plecaki (30-40 l.), torby podróżne na ramię, termosy, kubki termiczne, latarki

z bateriami, radio przenośne z bateriami, polary, kalesony, bielizna (również termiczna), ciepłe skarpety

z naturalnych materiałów, ciepłe czapki, szaliki, rękawiczki, słodycze, szczoteczki do zębów, kosmetyki (pasta do zębów, szampony, żele do mycia, pianki do golenia, kremy i inne)

Potrzeba przeważnie artykułów dla mężczyzn.

WIGILIE KLASOWE

Wzorem lat ubiegłych, tygodniu 17-21.12 każda z klas będzie obchodziła WIGILIĘ w gronie klasy.

WIGILIA SZKOLNA

Drodzy Współpracownicy, Rodzice i Przyjaciele,

zgodnie z piękną tradycją Fundacja Edukacji i Kultury oraz dyrekcja szkoły serdecznie zapraszają Nauczycieli i Rodziców na Szkolną Wigilię w dniu 21 grudnia od g. 15. Spotkanie odbędzie się w sali klasy 5.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

PRZERWA ŚWIĄTECZNA potrwa w okresie 22.12 - 1.1.2019 :)

Mniej Ekranu, więcej rodziny

WSPIERAMY kampanię świąteczną "Mniej Ekranu, więcej rodziny"!

ORSZAK TRZECH KRÓLI

Jak co roku zachęcamy całą WSPÓLNOTĘ SZKOŁY do wzięcia udziału w ORSZAKU TRZECH KRÓLI w PIASECZNIE.

Orszak wyrusza z rynku w Piasecznie o godz. 12.30.