CNOTA MIESIĄCA KWIETNIA

UMIARKOWANIE

Moje spotkanie z św. Janem Pawłem II

3 kwietnia obchodziliśmy rocznicę śmierci JPII. Rodzice przygotowali gazetkę na temat: Moje spotkanie z  św. Janem Pawłem II.

Biały Dzień

10 kwietnia zorganizowaliśmy w szkole Biały Dzień tj. bezpłatne konsultacje dla naszych uczniów przeprowadzane przez specjalizujące się w pracy z małym pacjentem: lekarza specjalistę rehabilitacji i neurologii  oraz fizjoterapeutę/rehabilitanta. Konsultacja obejęła dokładną diagnozę postawy dziecka, przedstawienie wyników badania oraz zaleceń profilaktycznych lub leczniczych, m. in. pomoc w doborze wkładek korekcyjnych do butów.

Dzień Samodzielności

19 kwietnia uczniowie klasy 1 przechodzili Dzień Samodzielności :).

Dzień Otwarty dla klasy 4

20 kwietnia pan Jacek zaprasza rodziców uczniów klasy 4 na Dzień Otwarty.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

20 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

Rajd pieszo-rowerowy

21 kwietnia zapraszamy do udziału w rajdzie pieszo-rowerowym.

SPOTKANIA GRUPA 0

Spotkania indywidualne z rodzicami uczniów grupy 0

Dzień Flagi i Święto Konstytucji 3 Maja

27 kwietnia odbędą się Szkolne obchody Dnia Flagi i Święta Konstytucji 3 Maja.

Warsztaty WYCHOWAWCZE DLA DZIECI

W kwietniu odbyły się Warsztaty WYCHOWAWCZE DLA DZIECI.

PODSUMOWANIE CNOTY UMIARKOWANIE

CNOTA MIESIĄCA MARCA

CZYSTOŚĆ

KOLEJNA INICJATYWA KLASY 4

Od II semestru uczniowie klasy 4 prowadzą zajęcia dla młodszych klas z BUDOWANIA Z KLOCKÓW LEGO. Natomiast uczennice klasy 4 prowadzą dla młodszych klas zajęcia z TAŃCA i ZAJĘCIA PLASTYCZNE. Gratulujemy pomysłów i zaangażowania!

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE odbyły się w tym roku w dniu 7 marca o godz. 8.00. Rekolekcje poprowadzili księża Pallotyni.

Badania przesiewowe słuchu

W poniedziałek 12.03 o godz. 10.00 pracownicy Światowego Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach przeprowadzili badania przesiewowe słuchu dla klasy 1.

Udało się polubić akwarele!

W czasie zajęć świetlicowych uczniowie pod okiem pani Justyny próbowali polubić akwarele. Udało się polubić akwarele!

RYSOWANE WĘGLEM

Na lekcji plastyki klasa 4 pod okiem pani Justyny stworzyła krajobrazy węglem rysowane. Piękne!

LODÓWKA DLA DOMU DZIECKA

Pieniążki uzyskane z działalności sklepiku szkolnego nasi uczniowie przeznaczyli na zakup LODÓWKI DLA DOMU DZIECKA. Była to oddolna inicjatywa uczniów klasy 4, a wspierał ich wychowawca pan Jacek Kwiatkowski.

CO LUBIĄ PIERWSZAKI :)

Uczniowie klasy 1 przygotowali pracę na temat: Co lubię robić?

Wycieczka do Muzeum Etnograficznego

14 marca odbyła się Wycieczka do Muzeum Etnograficznego na wystawę„Barter, płacidło, moneta”. Czyli o pieniądzu :).

Pierwszy dzień wiosny

W pierwszy dzień wiosny uczniowie klasy 4 poprowadzili pod okiem pana Jacka warsztaty tematyczne dla klas młodszych. Była prezentacja multimedialna, konkurs wiedzy i przygotowywanie kartki wiosennej dla HOPE :)

Warsztaty dla dziewcząt z ks. Łukaszem

W tym roku zapraszamy na dedykowane warsztaty z z ks. Łukaszem oddzielnie dla chłopców i dziewcząt. Warsztaty odbędą 23.03 się w godzinach lekcyjnych. Warsztaty dla chłopców miały miejsce 23.02.

WARSZAWSKA SYRENKA

Dwoje uczniów z naszej szkoły Karolina z klasy 3 i Paweł z klasy 4 wezmą udział w dniu 28.03 w eliminacjach gminnych konkursu WARSZAWSKA SYRENKA. Życzymy powodzenia!

NAGRODA Z MEGAMISJI

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy kolejną nagrodę z programu MEGAMISJA :).

ROBOTYKA Z PROGRAMOWANIEM

Od marca ruszają nowe zajęcia: ROBOTYKA Z PROGRAMOWANIEM. Zajęcia zaplanowane są na czwartki godz.14.30.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

PRZERWA ŚWIĄTECZNA: 29.03-03.04.