WYDARZENIA - WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

CNOTA MIESIĄCA WRZEŚNIA

POKORA

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla wszystkich klas odbyło się w poniedziałek 4 września o godz. 8.30.

ŚWIĘCENIE TORNISTRÓW

Uczniów klas 0 i 1 święcili tornistry w niedziele 3 września na Mszy św. o godz. 12.30.

WOLONTARIAT W SZKOLE

10 lipca w ramach programu Wolontariatu w Szkole kilku uczniów naszej szkoły pod opieką rodziców i dziadków składało meble, potrzebne w nowym roku szkolnym. Dzięki temu uczniowie mieli możliwość zdobycia godzin wolontariackich. Dziękujemy za poświecenie czasu dla dobra wspólnego!

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

21 września uczniowie naszej szkoły spotkali się z Panem Policjantem, który opowiadał im o zasadach bezpiecznego zachowania w drodze do i ze szkoły.

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

23 września obchodziliśmy EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW.

Akcja KARTKA DLA POWSTAŃCA

27 września uczestniczyliśmy w akcji KARTKA DLA POWSTAŃCA.

WARSZTATY Z PROGRAMOWANIA

W dniach 27-28 września dla uczniów klas 1-4 odbyły się WARSZTATY Z PROGRAMOWANIA.

WYCIECZKA DO INSTYTUTU NIEWIDOMYCH

29 września udaliśmy się z wycieczką do INSTYTUTU NIEWIDOMYCH w Warszawie, aby poznać zupełnie inny świat - świat osób niewidomych. Odwiedziliśmy także Planetarium w Centrum Nauki Kopernik.

SKLEPIK SZKOLNY

Miło nam poinformować, że z inicjatywy uczniów klasy 4 rozpoczął działalność SKLEPIK SZKOLNY.

Całkowity dochód z prowadzenia sklepiku jest przekazywany do Caritas dla osób potrzebujących.

Sklepik działała w każdy wtorek. Dziękujemy za inicjatywę i pomysłowość!

PODSUMOWANIE CNOTY: POKORA

CNOTA MIESIĄCA PAŹDZIERNIKA

ODWAGA

WYCIECZKA W GÓRY

W dniach 2-6 października uczniowie klas 2, 3 i 4 byli na wycieczce w Rabce. Poznawali kulturę, zwyczaje i stroje mieszkańców gór.

KONKURS RECYTATORSKI

W dniu 9 października odbył się szkolny etap Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej Usłysz Panie moje słowa. Do etapu warszawskiego zakwalifikowały się Marysia D. z klasy 1 i Julia S. z 4 klasy.

PASOWANIE UCZNIÓW KLASY 1

Miło nam poinformować, że w dniu 11 października uczniowie klasy 1  zostali uroczyście pasowani na uczniów klasy 1 i tym samym zostali przyjęci do braci uczniowskiej naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy!

KONKURS MISTRZ KLAWIATURY

Nasi uczniowie wzięli udział w szkolnym konkursie ,,Mistrz klawiatury". Zwyciężyli: Lidia M. klasa 1, Ignacy R. klasa2, Stanisław F. z klasy 4. Gratulujemy!

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Z okazji Dnia Nauczyciela składamy najlepsze życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły!

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

19 października obchodziliśmy Święto Patrona naszej szkoły bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Z tej okazji odbyło się spotkanie na temat Patrona oraz okolicznościowy rajd.

WYJAZD DO SANKTUARIUM KS.JERZEGO

20 października udaliśmy się do grobu naszego Patrona bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Przy tej okazji odwiedziliśmy także Cmentarz Wojskowy na Powązkach.

KONKURS SZACHOWY

23 października odbył się Szkolny Konkurs Szachowy.

SPOTKANIA INDYWIDUALNE GRUPY 0

W dniach 23-31.10 odbędą się SPOTKANIA INDYWIDUALNE dla Rodziców uczniów GRUPY 0.

PODSUMOWANIE CNOTY: ODWAGA

W książce "Six Faces of Courage" Rotmistrz Pilecki znalał się wśród sześciu najodważniejszych ludzi II wojny światowej.