ZAPISY

Zapisy na rok szkolny 2018/2019 trwają przez cały rok. W tym roku szkolnym przyjmujemy uczniów do klas:

• klasy szóstej

• klasy piątej

• klasy czwartej

• klasy trzeciej

• klasy drugiej

• klasy pierwszej

• klasy „0”.

Rekrutacja w naszej szkole obejmuje trzy etapy:

1. Złożenie Wniosku o przyjęcie dziecka

Wniosek o przyjęcie dziecka pobrany na stronie należy zeskanować i przesłać na adres: sekretariat@szkolawmagdalence.pl

2. Indywidualne rozmowy z rodzinami

Rozmowy z rodzinami to czas na zadanie wszystkich, ważnych z punktu widzenia rodzica, pytań. To także moment zapoznania Państwa z profilem i zasadami, którymi kieruje się szkoła. Termin rozmowy jest ustalany indywidualnie przez sekretariat szkoły. W tym czasie dziecko ma możliwość poznania szkoły i uczestniczenia w zajęciach w ramach świetlicy.

3. Podpisanie umowy i wpłata wpisowego

Decyzja o przyjęciu dziecka do szkoły jest przekazywana telefonicznie lub na adres e-mail. Podpisanie dokumentów i wpłata wpisowego to ostatni krok niezbędny do przyjęcia dziecka do placówki.

OPŁATY

Szkoła prowadzi działalność non-profit. Środki pochodzące z subwencji oświatowej i czesnego przeznaczane są w całości na zapewnienie funkcjonowania i rozwoju szkoły.

​​

Czesne nie obejmuje opłat za posiłki i zajęcia dodatkowe, ani też za wycieczki, wyjazdy, bilety wstępu oraz materiały dydaktyczne (podręczniki poza dotacją celową i zeszyty).

DZIEŃ OTWARTY

KONTAKT: